+48 604 10 1648 biuro@wloknopoliestrowe.pl

Wata meblowa

 

Kolejne podróże, nowa siedziba, inwestycje w technologię i całą infrastrukturę firmy przyniosły efekt! Produkujemy włókninę tapicerską pierwszej klasy ? Zespół przeszkolony, wszyscy wiedzą co mają robić. Odpowiednio dobrana technologia owocuje. Jakość z wydajnością idą w parze. Wszystko tyka jak w szwajcarskim zegarku. Technologia przetwarza wtórnie włókninę, więc nic się nie marnuje.

Dostarczamy watę meblową w gęstościach od 80-300 g/m2 i szerokości do 3,2 m!

Nowoczesny zespół maszyn włókienniczych, wiele innowacji procesowych oraz najlepsze surowce gwarantują włókninę światowej próby. Wata, oprócz stabilnej gęstości prezentuje świetną puszystość i wysoką odporność na rozrywanie. W całej swojej szerokości (do 3,2 m!) zachowuje najwyższe parametry. Nasza wata meblowa jest produktem całkowicie bezpiecznym. Surowce posiadają stosowne atesty. Nie stosujemy żadnej chemii. Proces łączenia następuje w wysokiej temperaturze. Wprowadzone rozwiązania technologiczne wpływają bakteriobójczo i utrudnopalniają samą włókninę. W całym procesie produkcji nie pozostawiamy żadnych odpadów. Grunt to zdrowie i bezpieczeństwo ?

Zapraszamy do współpracy wszystkich którzy w swojej pracy wykorzystują puszyste włókniny poliestrowe. Nasza włóknina świetnie sprawdza się w wielu dziedzinach przemysłu, jako miękka wyściółka, włóknina filtracyjna, ocieplacz czy podkład tapicerski.

Nowatorski system pakowania sprawi iż będą Państwo bardzo zadowoleni. Znacząco obniża koszty transportu i magazynowania. Obsługa spakowanej włókniny jest dużo wygodniejsza. W krótkim okresie czasu, opakowanie pozwala na składowanie na zewnątrz. Towar dostępy od ręki.

Zainteresowaliśmy?

Zapraszamy do kontaktu, podczas którego przygotujemy indywidualną ofertę